Kalendarze książkowe

Czas biegnie nieubłaganie. Mówi się, że czym więcej mamy obowiązków i lat tym czas płynie szybciej.

 

Kalendarz książkowy może posłużyć Ci do uporządkowania Twoich codziennych spraw firmowych i osobistych. Zapiszesz w nim terminy spotkań ważnych i tych mniej ważnych. Możesz także wykorzystać go do notowania swoich pomysłów, złotych myśli a nawet marzeń.

Kalendarze książkowe są codziennym partnerem ludzi, dla których czas jest ważny. Są też jednym z najlepszych nośników reklamy. Atrakcyjne kalendarze książkowe ofiarowane w prezencie Twoim klientom niezmiernie ich ucieszą i będą im przypominały o Tobie za każdym razem, gdy będą je otwierać.

Sprawdź naszą ofertę kalendarzy książkowych. Mamy tu różne formaty, wzory i kolory. Dodatkowo każdy z nich możesz spersonalizować i stworzyć ten swój, niepowtarzalny.


Wybierz model kalendarza

Model Combo

Model Combo

Model Magic Laser

Model Magic Laser

Model Nevro

Model Nevro

Model Stella
nowość kalendarze książkowe

Model Stella

Model Flexi

Model Flexi

Model Elite

Model Elite

Model Virgo
nowość kalendarze książkowe

Model Virgo

Model Magneto
nowość kalendarze książkowe

Model Magneto

Model Napoli
nowość kalendarze książkowe

Model Napoli

Model Ziggo
nowość kalendarze książkowe

Model Ziggo

Kalendarz książkowy Balando

Model Balado

Kalendarz Cambridge

Model Cambridge

Model Forest

Model Forest

Model Loopen

Model Loopen

Model Gtx

Model Manhatan

Kalendarze indywidualne

Kalendarze książkowe indywidualne

1

Skonfiguruj swój kalendarz

Najpierw skonfiguruj swój kalendarz książkowy. W tym celu skorzystaj z naszego konfiguratora dostępnego na stronach poszczególnych kalendarzy.

2

Wyślij zapytanie

Wyślij do nas zapytanie bezpośrednio z konfiguratora albo skontaktuj się z nami poprzez:
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie: 48 366 28 38

3

Dokładna wycena

Skontaktujemy się z Tobą najpóźniej drugiego dnia roboczego, ustalimy wszelkie szczegóły i wyślemy Ci dokładną wycenę Twoich kalendarzy książkowych poprzez email.

4

Projekt znakowania

Po akceptacji ceny wyślemy ci wizualizację znakowania Twojego kalendarza książkowego.

5

Produkcja

Po akceptacji wizualizacji przystępujemy do produkcji. Terminy każdorazowo ustalane są indywidualnie i zależą przede wszystkim od terminu złożenia zamówienia. Musisz mieć na uwadze, że czym później składasz zamówienie, tym więcej jest ich w produkcji. Nie zostawiaj więc wszystkiego na ostatnią chwilę.

6

Dostawa

Po zrealizowaniu zamówienia wysyłamy Ci kalendarze kurierem. Dostaniesz je następnego dnia roboczego po wysyłce.

7

Faktura i płatności

Fakturę do Ciebie wysyłamy poprzez email.
Jeśli jest to nasz pierwszy kontakt biznesowy, możemy Ci zaproponować przedpłatę za realizację zamówienia. Wtedy przed przystąpieniem do produkcji dostaniesz od nas fakturę proformę i na jej podstawie dokonasz zapłaty.

Kalendarze książkowe są znakomitym pomysłem na prezent dla Twoich klientów.
Żeby jednak pamiętali oni komu ten prezent zawdzięczają powinien on być odpowiednio oznakowany.

 

Kalendarze książkowe zazwyczaj znakuje się umieszczając logo na okładce.
W naszej ofercie znajdziesz 3 sposoby takiego znakowania a wybór odpowiedniego zależy od takich czynników jak rodzaj okleiny kalendarza, ilość znakowanego produktu czy też efekt, jaki chciałbyś uzyskać.

 

Poniżej znajdziesz informacje o poszczególnych metodach znakowania:

 

 1. Tłoczenie na sucho - jest to chyba najpopularniejsza metoda znakowania kalendarzy książkowych. Stosuje się ją do oklein skóropodobnych, które zazwyczaj zmieniają swój odcień pod wpływem temperatury (to są tzw. okleiny termoprzebarwialne). Takie znakowanie jest bardzo eleganckie i estetyczne.

  Do tłoczenia na sucho niezbędne jest wykonanie matrycy. Matryca to specjalny metalowy odlew Twojego logo przy pomocy którego znak graficzny Twojej firmy jest odciskany na okleinie. Choć wykonanie matrycy to jednorazowy koszt rzędu 150,00 PLN netto, to przy ilościach powyżej 100 sztuk kalendarzy ta metoda jest bardzo opłacalna. Dodatkowym atutem tłoczenia na sucho jest to, że raz wykonana matryca pozostaje na następne lata i nie trzeba już ponosić kosztów jej wykonania. Chyba, że zmienisz swoje logo.

 2. Grawer laserowy - stosuje się najczęściej przy zamówieniach mniejszej ilości kalendarzy książkowych. Przy tej metodzie znakowania nie ma potrzeby wykonywania matrycy, więc przy niedużej ilości kalendarzy kwota jest niewielka.

  Wśród dostępnych oklein znajdziesz takie, które są specjalnie przystosowane do znakowania metodą grawera laserowego. Zmieniają one kolor w miejscach grawerowanych i wyglądają zjawiskowo.

  Takie okleiny w naszej ofercie nazywają się "Magic Laser" i możesz je zobaczyć pod tym linkiem: https://kalendarze.pirsummedia.pl/kalendarze-ksiazkowe/kalendarz-ksiazkowy-magic-laser.

  Grawera laserowego używa się także do personalizacji kalendarzy książkowych. Jest to zazwyczaj naniesienie imienia i nazwiska osoby, której taki kalendarz chcesz podarować. Personalizacja spowoduje, że osoba obdarowana na pewno będzie używała kalendarz przez cały rok.

 3. Nadruk UV - można zastosować wtedy, gdy zależy Ci na tym, aby Twoje logo było umieszczone na kalendarzu w pełnym kolorze. Znakowanie tą metodą wymaga jednak wyobraźni, gdyż nie każdy kolor w połączeniu z kolorem okleiny kalendarza jako tła wygląda dobrze. Najczęściej nadruki UV wykonuje się na kalendarzach książkowych z okleinami w kolorach białych lub bardzo jasnych.

 

Niezależnie od tego, jaki rodzaj znakowania kalendarzy książkowych wybierzesz to miej na uwadze fakt, że Twój logotyp nie powinien być zbyt duży i nieestetyczny. Kalendarz książkowy ma przypominać osobie obdarowanej o Tobie a nie służyć jako nachalna reklama twojej firmy. Twój klient i tak będzie wiedział kto mu sprezentował kalendarz.

Dokładne informacje, jak możesz złożyć swoje zamówienie znajdziesz tutaj: Jak zamawiać

Twój kalendarz książkowy możemy znakować na 3 sposoby:

 

 1. tłoczenie
 2. grawer laserowy
 3. nadruk UV

Aby wykonać tłoczenie, grawerowanie lub nadruk na kalendarzach książkowych potrzebujemy Twoje logo w formie wektorowej. Są to następujące formaty plików: niespłaszczony PDF, CDR lub EPS.

Matryca to jest specjalny metalowy odlew Twojego logo, którego używamy do tłoczenia kalendarzy książkowych. Matrycę wykonuje się tylko raz. W następnych latach można jej używać powtórnie i wtedy nie będziesz już ponosił kosztów za jej wykonanie.
Matryca nie jest potrzebna do wykonywania nadruków oraz graweru.

Tak, możesz zakupić u nas kalendarze książkowe bez znakowania.

10 sztuk - to jest minimalna ilość kalendarzy, jaką możesz u nas zamówić ze znakowaniem. Jeśli chcesz kupić kalendarz bez znakowania, możesz zamówić nawet jedną sztukę.

Tak, istnieje możliwość personalizacji kalendarzy książkowych. Mamy dla Ciebie takie dodatkowe opcje, jak:

 

 1. wyklejka
 2. wklejka
 3. tasiemka z Twoim indywidualnym nadrukiem
 4. grawer imienia i nazwiska lub innej wybranej sentencji na okładce

Wyklejka jest elementem, który łączy okładkę z blokiem kalendarza. W tym miejscu możemy wkleić twoją reklamę – wtedy będzie ona widoczna na wewnętrznej stronie okładki z przodu lub z tyłu kalendarza książkowego.

 

Wklejka to dodatkowa dwustronna kartka w kalendarzu, którą wkleja się najczęściej z przodu lub z tyłu kalendarza. można ją także umieścić pomiędzy miesiącami. Pełni rolę reklamowo-informacyjną - mówi więcej o firmie, reklamuje konkretny produkt lub cokolwiek, co zaprojektujesz. Do kalendarza można użyć więcej niż jedną wklejkę.

Po wysłaniu przez Ciebie zapytania skontaktujemy się z Tobą najpóźniej w następnym dniu roboczym.
Jeśli nie dostaniesz od nas odpowiedzi po tym czasie to sprawdź folder spam w swojej skrzynce a jeśli i tam nie będzie od nas odpowiedzi, to znaczy, że Twoje zapytanie z jakichś technicznych przyczyn do nas nie dotarło.
Wtedy skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 48 366 28 38.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

Dopuszczalne są dwa sposoby płatności:


 1. przedpłata na podstawie faktury proformy. Tą formę płatności realizujemy, gdy jest to nasz pierwszy kontakt biznesowy,
 2. faktura z odroczonym terminem płatności. Tą formę płatności realizujemy, gdy nie jest to Twoje pierwsze zamówienie. Taką formę płatności proponujemy także urzędom i innym instytucjom państwowym

Darmową wysyłkę Twojego zamówienia realizujemy w jedno miejsce na terenie kraju jeśli wartość zamówienia przekroczy 2000,00 PLN netto. Jeśli zamówienie jest poniżej tej kwoty przesyłka kosztuje 20,00 PLN netto.

Oczywiście, że możesz zareklamować produkty z zamówienia.
Choć zawsze dla nas priorytetem jest najwyższa jakość produktów i usług, to jeśli zdarzy się cokolwiek nieoczekiwanego skontaktuj się z nami. Omówimy dokładnie procedurę reklamacji.


Zobacz inne kalendarze 2024

kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe

Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne

Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe